KERPE DİDEM APART OTEL

Sahil düzenlemesi tamamlandı...

Didem Apart Dış Fotoğrafları

Didem apart oda fotoğrafları

Deniz Kenarında Çay Keyfi

Doğa Harikası Kayalar

Kerpe'de Güneş Batışı

Site Haritası
google
İstanbul a yakın Kocaeli ili Kandıra ilçesi Kerpe sahil köyü dalgasız deniz temiz kumsal. Kerpe Didem Apart ta kalite ve temizlik önemlidir.Kahvaltı nızı  bahçemizde doğal ve yöresel ürünlerle yapıp güne köy kahvaltısının verdiği enerjiyle başlarsınız. Karadenizin en temiz denizi Kerpe de öğle ve akşam yemeklerinizi deniz kenarındaki lokantalarda yiyebilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz servis veren lokantalar sahil boyundadır. Gece ise otelimizdeki rahat ortopedik yataklarımız ve 24 saat sıcak su akan , klimalı odalarımız günün yorgunluğunu atmanızı sağlıyacaktır.
Yeni sahilimiz

Apart Otelimiz Nerede

    DİDEM APART Kocaeli ili Kandıra ilçesinin kuzeyinde Karadeniz sahilinde bulunan KERPE sahil köyündedir.

    Otobandan geliyorsanız Kocaeli'ne geldiğinizde Kandıra çıkışından otobandan çıkın. Kandıra tabelalarını takip ederseniz 40 km. lik güzel bir yoldan Kandıra' ya ulaşırsınız. Kandıra girişinde Kerpe tabelalarını takip edin 13 km. sonra Kerpe'desiniz. Apart otelimize gelmek için Kerpe girişindeki ilk sola sapın. Yol tabelalarımız yardımcı olacaktır.

     İstanbul-Kerpe otobüsüyle geliyorsanız Kerpe girişinde Eren market önünde inin, market yanındaki sokağa girdiğinizde sol tarafta apart otelimizi göreceksiniz. Apartotelimiz denize 100 metre uzaklıktadır.
Daha Büyük Görüntüle

Rezervasyon

          (24 saat) :                      0 552 339 63 64
                                                  0 536 310 46 77 

Fotoğraf Albümü

Kerpe Kumsalı

Kerpe Ormanları


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret105105
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.614613.6691
Euro15.364615.4262
Hava Durumu
Saat